SPONSORLARA DAVET

İlgili Makama

III. İleri Teknolojiler Çalıştayı “İTÇ 2012” 4 - 6 Ekim 2012 tarihleri arasında Uluslararası TÜYAP Fuar Merkezi’nde, MAKTEK AVRASYA Fuarı içinde gerçekleştirilecektir. Fuara bilimsel katma değer sağlayacağına inandığımız bu çalıştayda sizleri görmekten memnun olacağız. Üçüncü defa gerçekleştirilen bu faaliyeti bilginize sunar, bugüne kadar çalıştay faaliyetlerine vermiş olduğunuz desteklerinize teşekkür ederim. Bu mektubumun bir “Davet ve Teşekkür Mektubu” olarak değerlendirilmesini dilerim. 40.000 iş adamının fuara katılması beklenmektedir. Biz 300 kişinin katılacağı bir çalıştay ile bu faaliyetlere bilimsel bir renk katıyoruz.

Bu faaliyette bilimi teşvik amacıyla katılımcılardan ücret alınmamaktadır. Amacımız; kendi insanımız ve imkanlarımızla ilimi, bilimi, bilim insanlarımızı teşvik etmektir. 4 ve 5 Ekim 2012 günlerinde; yurt dışından ve İSTANBUL dışından gelen Davetli konuşmacıların ve davetli katılımcıların misafir edilmelerinde, TÜYAP ve MAKTEK AVRASYA kuruluşlarının katkıları takdirle karşılanmıştır. TÜBİTAK desteği çalışmalara kurumsal bir çerçeve sağlamaktadır. Ayrıca, 2-7 Ekim 2012 tarihleri arasında, üniversitelerin tanıtımı amacıyla “40 adet 9 metre karelik” stant ücretsiz olarak fuar organizsyonunca tahsis edilmiştir.

Geçmiş yıllardaki değerli sponsorlarımız; Çalıştaydaki sosyal ve bilimsel katkılarınız takdirle karşılanmaktadır. Dokümantasyon kapsamında; program, bildiri kitabı ve CD’ ler hazırlanmaktadır. Sosyal hizmetlere ilave olarak ulaşım kolaylığı, posta hizmetleri sağlanacaktır. Bu konularda şimdiye kadar verdiğiniz desteğe teşekkür ederiz. İmkanınız olursa bu yıl da desteğinizi bekleriz. Logolarınız bugünden itibaren WEB. sitesine konulmuştur. Fuar ve Çalıştay süresince tanıtımınıza özen göstermenizi, faaliyetleri takip etmenizi dileriz. Kuruluşunuzla ilgili yapacağınız bilimsel takdimler takdirle karşılanacaktır. Bu amaçla yapılacak çalışmalarınızı faaliyet takvimine göre planlamanızı dilerim. Saygılarımızla. 04.07.2012

Prof. Dr. M. Oktay ALNIAK

İTÇ 2012 Başkanı
Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
 
Yazışma Adresi : itc@itc.org.tr